Aktualności

Zapraszamy do rozliczenia deklaracji PIT w naszym biurze i jednocześnie dziękujemy za zaufanie tym, którzy rozliczają się z naszą pomocą już od kilku lat. Ceny już od 30 złotych. Wysyłka elektroniczna gratis !!!
Zapraszamy na naszą odnowioną stronę internetową !!! www.livrado.pl
Pogodnych, zdrowych, radosnych i spędzonych w gronie rodzinnym Świąt Bożego Narodzenia życzy zespół biura rachunkowego Livrado.
JPK, czyli Jednolity Plik Kontrolny. Od stycznia 2018 roku, wchodzą w życie nowe zasady kontroli podatkowej - obowiązek wysyłania jednolitych plików kontrolnych w postaci ewidencji VAT sprzedaży i zakupów. Jest to nieuniknione przekazywanie organom kontroli skarbowej szczegółowych danych podatkowych. Informacje te muszą być generowane i przesyłane w wersji elektronicznej w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). JPK jest plikiem zawierającym informacje o operacjach gospodarczych za dany okres. Został wprowadzony przez Ministerstwo Finansów z kilku powodów, z których jeden z najważniejszych to konieczność uszczelnienia systemu podatkowego. Pamiętaj - jeśli nawet rozliczasz się kwartalnie, plik JPK musisz przekazywać w każdym miesiącu. Więcej informacji już niebawem. Zespół LIVRADO.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 24.12.2015 (Wigilia) oraz 31.12.2015 (Sylwester) nasze biuro będzie nieczynne. Zapraszamy w pozostałe dni.
To już ostatnie dwa tygodnie na rozliczenie roczne PIT !!! Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę, przyjdź do nas już dziś !!!
Bardzo prosimy Klientów posiadających konta pocztowe GMAIL o sprawdzanie folderu SPAM.
Właśnie zakładam swojego Twittera. #mójpierwszytweet